RINGANA: ČERSTVÁ KOSMETIKA!


Rádi bychom Vám představili čerstvou veganskou kosmetiku a doplňky stravy od rakouské značky RINGANA.

Vše začalo před rokem 1996, když majitel Andreas Wilfinger zjistil, že vzorek zubní pasty z mateřské školy jeho syna byl plný chemikálií a tak se rozhodl začít vyvíjet čerstvou, novou značku.


RINGANA má větší zastoupení v České republice od roku 2020. Značka je, ale v Evropě již známá díky své vizi:


Měli jsme rozhovor s Markétou, nezávislou partnerkou čerstvosti RINGANA v České republice. Markéta spolupracuje se společností již čtyři roky, protože značka splnila její očekávání: svěží, čistá, veganská a bez chemikálií. Proto jsme rádi, že Vám Markéta může pomoci vybrat produkty a objednat je online.


Kosmetika je vyráběna z čerstvých surovin a vzhledem ke své krátké skladovatelnosti ji nelze v obchodech prodávat. Výrobky jsou zasílány přímo od společnosti RINGANA, což zaručuje jejich kvalitu a je doporučeno spotřebovat kosmetiku do čtyř měsíců po otevření.Proč RINGANA? Díky svému pečlivému systému a filozofii:


1. Čerstvost: 100% záruka čerstvosti.

2. Účinnost: účinné látky a čerstvé vyrobky pro péči o pleť a doplňky vyrobené bez umělých konzervačních látek. Všechny mají certifikát Ecocert.

3. Šetrnost k životnímu prostředí: úspora zdrojů a udržitelné životní prostředí jsou nejvyšší prioritou společnosti RINGANA; například fotovoltaické zdroje energie.

4. Důslednost: RINGANA zaručuje kvalitu a čerstvost jejich produktů. Známka „Vegan“

znamená, že nejsou testovány na zvířatech.

Negeneticky modifikované, biologicky rozložitelné obaly vyrobené z kukuřičného škrobu a vody (více informací o ekologii je k dispozici na adrese):

https://market.ringana.com/rethink/?lang=cs

Pro více informací o filozofii společnosti RINGANA prosím klikněte na odkaz níže:

https://market.ringana.com/filozofie/?lang=csKosmetické výrobky naleznete zde:

https://market.ringana.com/fresh/?lang=csNásledující produkty neobsahují 
alkohol:

Tělové mléko

Tělový peeling

Mýdlo

Balzám na rty

Tonic Calm

Zubní olej

Hydro sérum

Oční sérum


Výrobky péče o pleť společnosti RINGANA jsou příjemnou alternativou k běžně dostupným produktům. Zubní olej a balzám na rty jsou jedny z našich oblíbených.


RINGANA také nabízí rostlinné doplňky stravy. Další informace naleznete na adrese:


https://market.ringana.com/supplements/?lang=cshttps://market.ringana.com/drinks/?lang=cshttps://market.ringana.com/caps/?lang=cs
Všechny doplňky stravy RINGANA jsou vyráběny bez přísad nebo konzervačních látek. Suroviny se získávají z bylin podle ajurvédských zásad, čínské tradiční medicíny a evropského bylinářství. Účinnost je jejich hlavní směrnicí, pokud jde o výzkum a vývoj nových produktů.


Pokud Vás RINGANA zaujala a chcete si zakoupit její výrobky, jednoduše použijte kupón (sleva 5 eur / 140 Kč), který po registraci dostanete na mail (postupujte dle instrukcí), odkaz najdete zde: https://market.ringana.com/anmeldung/?lang=csPro více informací kontaktujte prosím přímo Markétu:

https://market.ringana.com/?lang=csNa závěr chceme podotknout, že je důležité mít na trhu takové značky jako je RINGANA, vzhledem k tomu, že mnoho aktuálně dostupných veganských produktů obsahují chemikálie.Děkujeme RINGANA!
Děkujeme za přečtení.

Purelifepraha0 comments

Recent Posts

See All