Festival Evolution v Praze 09/2019Letos v září jsme navštívili Evolution Festival, výstavu BIO, ekologických, veganských výrobků a kosmetiky a semináře o zdravém životním stylu.


Tento rok jsme strávili spoustu času hledáním PURE VEGAN kosmetiky. Zjistili jsme, že většina kosmetiky, i když je veganská nebo přírodní, obsahuje různé typy ALKOHOLU. Nejčastěji používaným alkoholem v potravinách a kosmetice jsou ethylalkohol / ethanol, SD alkohol, denaturovaný alkohol (alcohol denat,), methanol, isopropylalkohol a benzylalkohol, které mohou dráždit naši lidskou pokožku. Ty, kteří následují pure veganský životní styl, upozorňujeme, že cetylalkohol a lanolinový alkohol mají živočisný původ.Česká kosmetická značka PURITY VISION, založená v roce 2008, má své výrobky až na jeden (farmářské Ghí) čistě veganské a z 100% přírodních ingrediencí bez jakéhokoliv alkoholu. Společnost Purity Vision se snaží hledat dodavatele, kteří dodržují zásady poctivého bchodu, aby byla zajištěna dlouhodobá spolupráce, a současně neustále zlepšují kvalitu výrobků. Výrobky jsou certifikovány FAIR TRADE, nejsou testovány na zvířatech a navíc jsou vždy zabaleny v recyklovatelných obalech z důvodů ochrany životního prostředí. Jejihc produkty zahrnují pleťovou vodu, bambucké máslo, kokosový olej, arganový olej, balzám na rty atd. Najdete je například v drogerii DM nebo na e-shopu Purity Vision.Tudlee je česká značka, která nabízí vegetariánské potraviny. Prodávají veganský sýr, rostlinné pomazánky a dezerty. Zjistili jsme, že dva druhy veganského sýra (original a uzený sýr) jsou bez cibule, česneku a dalších štiplavých koření. Dvě pomazánky, cheddar style a rajčata s bazalkou, jsou také bez štiplavého koření. Jejich produkty najdete v Albertu, Tescu, na Rohlik.cz, v Globusu atd.Zemito je česká společnost, která se specializuje na prodej ekologicky šetrných výrobků, jako jsou bambusové zubní kartáčky, recyklované složky na dokumenty, pure veganské kosmetiky slovenské značky Navia atd. Mají e-shop a dodávka pokrývá 1398 výdejních míst po celé České republice. Více informací naleznete na jejich webových stránkách: www.zemito.cz
Skinny vznikla v roce 2018 a stala se výhradním distributorem kokosových produktů Skinny&Co. pro Českou republiku a Slovensko. Skinny&Co. od toku 2013 usiluje o zdravý životní styl bez chemických látek. Zakladatel Luke Geddie byl vychován v rodině věnující se zdravému životu a inspiroval ho kokosový olej produkovaný bez zahřátí, tím pádem bohatý na vitamíny, minerály, elektrolyty a cennou kyselinu laurovou. Otevřel si obchod a doufal, že změní svět. Značka poskytuje čisté produkty získané z kokosových ořechů, výrobky jsou vyrobeny z pěti a méně jednoduchých ingrediencí. Jejich produkty neobsahují alkohol a zahrnují tuhé šampony, balzám na rty (z včelího vosku), tělové máslo atd.
ROZTOMÝDLO prodává ručně vyráběná mýdla. Zakladatelka doufá, že trhu nabídne mýdla, která jsou dobrá pro zákazníky a planetu. Pečlivě vybírají ingredience, aby vytvořili mýdla, která čistí a vyživují pokožku a udržují ji přirozeně hydratovanou. Většina mýdel je veganská a bez alkoholu. Výrobky najdete na jejich webových stránkách.TOPNATUR je česká společnost založená v roce 1996, která se specializuje na výrobu a distribuci zdravé výživy, doplňků stravy. Působí v několika zemích, například v USA, Anglii, Číně, Saúdské Arábii, Litvě, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Bulharsku, Francii, Itálii a Německu. Výrobky najdete v drogerii DM nebo v některých BIO obchodech.Tento rok jsme našli několik velkých fotografií z vodních krystalů, které pocházejí z výzkumu japonského lékaře Emota. Výsledek experimentů s vodou ukazuje, že negativní energie, včetně emocí, slov, myšlenek a činů, budou mít negativní vliv na tvar molekuly vody. Naše lidské tělo je 70% vody, takže negativní energie, jako je nenávist, hněv, stížnosti a další, znečišťují nejen naše lidské tělo, ale také naši mysl a duši. Proto je důležité, co se rozhodujeme dávat do našeho těla a na tělo. Počínaje čistou stravou víme, co je pro nás skutečně dobré.


Děkujeme za přečtení.

Purelifepraha

0 comments

Recent Posts

See All