Feelgoodfamily


Feelgoodfamily je česká firma specializující se na dovoz bio a veganských produktů na český trh. Minulý týden jsme udělali rozhovor s Tinou, jednou ze zakladatelů. Děkujeme za její čas a ochotu.


Tina, její manžel a dvě děti jsou na rostlinné stravě. Tina byla 10 let vegetariánkou, pak se stala vegankou, když otěhotněla. Když viděla, jak krávu odloučí od jejího mláděte, soucítila se zlomeným srdcem matky jiného druhu a nemohla dál konzumovat mléčné výrobky. V roce 2013 si společně se svým manželem otevřeli byznys, protože chtěli přivést na český trh zdravé produkty bez krutosti.


Své si dodavatele vybírají pečlivě, kontrolují složení výrobků, ověřují, zda dodavatelé dodržují pravidla bio produkce. Doufají, že vybudují značku, na kterou se zákazníci budou moci spolehnout. Také doufají, že pomohou matce Zemi a životnímu prostředí propagací zdravého životního stylu a zjednoduší život zákazníkům, kteří se nebudou muset zabývat tím, zda je kvalita produktů dostatečná.


Jako většina lidí na rostlinné stravě se Tina na začátku svého veganství ptala ostatních, jak získat dostatek živin a být zdravá. Tina a Feelgoodfamily chtějí nabízet rozmanitý výběr zdravých veganských potravin.


Mají 13 dodavatelů jako je například Helga (holandská firma), CacaoCrudo (italská firma), Sun & Seed (britská firma), Superfudgio (polská firma) a Rawito (česká firma). Rozvážejí tyto bio a veganské výrobky do téměř 300 obchodů po celé České republice a také prodávají produkty na svém eshopu www.feelgoodfamily.cz. Spolupracují s dopravní společností GLS, která obvykle garantuje, že zásilka bude zákazníkovi doručena do 24 hodin, pokud se jedná o objednávku z Prahy.Aby zpropagovali své produkty a seznámili s nimi více lidí, účastní se výstav a posílají své zaměstnance z marketingového oddělení do bio obchodů představit výrobky klientům osobně.


Rádi bychom Vám představili několik bio veganských produktů, které Feelgoodfamily prodává.

Bio za studena lisovaný chia olej od Sun & Seed je dobrý na salát a chléb a je výborným zdrojem omega 3 mastných kyselin. Při lisování za studena zůstanou všechny prospěšné látky nedotčené. Je to pomalý a opatrný proces, který zajišťuje, že se živiny z chia semínek zachovají.Veganské bio energetické tyčinky od italské značky Cacaocrudo zajišťují 100 % zpracování za studena, veganské a bio ingredience, transparentní dodavatele, ekologickou, ekonomickou a společenskou udržitelnost a nevyužívání žádných živočišných složek v celém výrobním procesu. Banánová a kakaová tyčinka spojuje lahodnost mandlí s unikátní vůní banánů a sladkostí datlí.


Bio solené brambůrky ze Smaarktu z bio brambor.


Peppersmith - veganské žvýkačky bez cukru, s xylitolem a rostlinným sladidlem.


Veganský nápoj z mořských řas od značky Helga obsahuje cenné ingredience, je zdrojem bílkovin a alternativou slazených limonád. Dodává důležité živiny jako železo a vitamin B12.

Nakonec bychom rádi citovali větu z básně Charlieho Chaplina nazvané Když jsem se začal mít rád.

"Když jsem se začal mít rád, osvobodil jsem se od všeho, co není dobré pro mé zdraví - jídla, lidí, věcí, situací a všeho, co mě stahovalo dolů a vzdalovalo mě od sebe samého. Nejdříve jsem tomuto přístupu říkal zdravý egoismus. Dnes vím, že je to "SEBELÁSKA"." (volný překlad)


Máme se rádi, což začíná péčí o tom, co dáváme do svého těla.Více informací najdete na webu: www.feelgoodfamily.cz

Email: info@feelgoodfamilycompany.com

Tel: +420299149737Děkujeme za přečtení!

Purelifepraha

0 comments

Recent Posts

See All